خريد و فروش انواع شال
خريد و فروش انواع شال و روسري

چرا عاشق پوشيدن روسري هستيم؟


امروزه روسري ها لوازم جانبي اصلي در كمدهاي مردانه و زنانه هستند. آنها از بسياري از مواد مختلف ، ابريشم ، پشم ، پنبه ، مواد ساخته شده ساخته شده و در اندازه هاي مختلفي قرار مي گيرند تا نيازهاي هر يك از ما سبك زندگي و نيازهاي خود را برآورده سازند.

silk scarf

https://www.ginzzaa.com/category/handbags

گفته مي شود ملكه نفريتي روسري را ابداع كرده است زيرا قبلاً از پارچه اي در زير سر خود استفاده مي كرد كه به احتمال زياد براي محافظت از مو و سر خود استفاده مي كرد. وي يكي از زيباترين و قدرتمندترين زنان جهان ، يك ملكه مصر است. نام او به معني "يك زن زيبا آمده است" است.

روسري به دلايل مختلفي توسط زنان و مردان و حتي كودكان در هر سني پوشيده مي شود تا گرم شود ، خنك شود و به دلايل فرهنگي ، مذهبي ، معنوي و يا صرفاً مد.

روسري موجوديت به خودي خود است. اگر از روسري به عنوان يك شخص فكر كنيم ، متعلق به يك كشور يا قاره نيست بلكه يك پديده جهاني است و هر فرهنگ و كشور يا حتي يك قوميت آن را به شكلي زيبا و متناسب با سبك زندگي خود مي پوشند.

خانمها روسري را به عنوان لوازم جانبي براي گرم نگه داشتن موهاي خود به دلايل مذهبي يا فرهنگي مي پوشند و به همين ترتيب مردان نيز همين كار را مي كنند.

Hijab

مردان بربر و خاورميانه روسري براي محافظت از آفتاب سوزان در بيابان و همچنين براي پوشاندن چهره خود از باد گرد و غبار ، روسري مي پوشند.

در آفريقاي جنوبي ، زنان وقتي موافق خود را به عنوان نشانه احترام قرار مي دهند ، موهاي خود را مي پوشند.

https://www.ginzzaa.com/category/shoulder-bags

مردان سيك لباس خاكي (عمامه) را مي پوشند تا ايمان خود را به نمايندگي از افتخار ، احترام به خود ، شجاعت ، معنويت و تقوي بيان كنند. همچنين عملي است زيرا موهاي بلند و ناپاك آنها را پوشانده است.

silk scarf

در اسلام زنان روسري (حجاب) را به عنوان نشانه احترام به خود ، افتخار و فروتني و يهوديان ارتدكس مي پوشند ، پس از ازدواج يك زن ، فقط موهاي خود را بايد به صورت خصوصي به همسر خود نشان دهد. اين بخشي از پيوند مقدس زن و شوهر محسوب مي شود.

پوشيدن روسري يك هويت را به فرد مي دهد ، بله چه كسي و به كجا تعلق دارد بلكه يك هويت سبك نيز دارد. و فردگرايي ممكن است به اين دليل باشد كه هر يك از ما روسري را به روشي منحصر به فرد مي پوشيم.

https://www.ginzzaa.com/category/clutch

يكي از زيباترين عناصر روسري اين است كه قضاوت نمي كند ، يك اندازه با همه متناسب است و هيچ تفاوتي در اندازه بدن يا شكل بدن در جهاني وجود ندارد كه مهم نيست همه كارهايي را كه مي كنيم و مي گويند بايد از نظر سياسي درست باشد اما در واقع وجود دارد. تبعيض و داوري پيرامون ما هستند.

يونيسف قدرت روسري را درك كرده و داراي بستر تجارت الكترونيكي براي فروش روسري است. يونيسف مجموعه روسري هاي خود را به دلايل خيرخواهانه براي كمك به نجات و محافظت از آسيب پذيرترين كودكان جهان به بازار عرضه كرد.

silk scarf

و حتي در متل نيز حجاب پوشيده از باربي را به عنوان بخشي از مجموعه زنان الهام بخش آنها بر اساس المپيك ابي تهاج محمد معرفي كرده است.

https://www.basmadesign.com/blog/why-we-love-wearing-scarves

از آنجا كه اين يك آيتم اصلي در كمد لباس است ، هميشه علاقه اي به نوشتن رسانه ها درباره روسري از Vogue به مد Times of Financial وجود دارد. روسري را به هر مناسبت مي توان پوشيد ، براي كار ، رسمي و گاه به گاه هر روز.

روسري روسري بسمه بوم است كه هنر ، افكار و احساسات خود را به صورت انتزاعي به نمايش بگذارد. باسمه در هنر و طراحي كار مي كند و نه يك طراح مد بلكه عشق او به پوشيدن روسري هاي مادر خود به عنوان يك دختر جوان ، با تأثير در معماري و اشتياق به مد روز بي انتها و لوكس باعث شده تا اين ايده را براي شروع فعاليت خود در روسري هاي ابريشمي فراهم كند. او الهام بخش خود را از فرم خطي و محيط اطرافش جلب مي كند و ترديدي در زمينه فرهنگي خاورميانه وي به ويژه در مورد استفاده از رنگ وجود ندارد. كار او بصري و خودجوش است و طرح هاي برانگيخته فكر او ابزاري است كه بيننده مي تواند پيچيدگي يا سادگي را در هر چاپ مشاهده كند.

روسري ابزاري براي توانمندسازي و احتمالاً ايمني عاطفي براي زن و مرد است كه به هر طريق پوشيده مي شود.

 

https://www.ginzzaa.com/category/scarves

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۳۳ ] [ اسماعيل سحاب ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب